بره موم و درمان سرطان

مشکلات مربوط به درمان‌های رایج سرطان

درمان‌های رایج سرطان در ژاپن ننظیر دیگر کشورها شامل جراحی، شیمی درمانی و پرتو درمانی است. مرگ و میر در اثر سرطان سالیانه در ژاپن افزایش می‌یابد بطوری که در پنجاه سال گذشته سرطان چهار برابر شده است.

نیمی از بیماران در اثر سرطان می‌میرند. درمان سرطان‌های پیشرفته تنها با استفاده از شیوه‌های درمانی متداول مشکل است.
درمان‌های رایج سرطان ممکن است بر کیفیت زندگی بیماران اثر منفی بگذارند. این درمان‌ها گاهی خطراناک هستند.
نسبت میزان مرگ و میر پس از عمل جراحی بسته به محل سرطان و مهارت جراح بین ۱ تا ۳ درصد است.
نسبت مرگ و میر در حین شیمی درمانی معمولاً بین ۳ تا ۵ درصد است و بر کیفیت زندگی بیماران اثر منفی دارد.
پیشرفت کم در درمان سرطان‌های پیشرفته
بنابر نظر عمومی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در درمان سرطان پدید آمده است اما، بسیاری از داده‌ها از این دیدگاه حمایت نمی‌کند.
با آزمایش می‌توانیم مراحل اولیه سرطان را که قابل علاج نیز هستند تشخیص دهیم اما در درمان سرطان‌های پیشرفته ناتوانیم.
نمودار بعدی نشان دهنده پیشرفت تند روند درمان برای زنده نگهداشتن بیماران مبتلاء به سرطان سینه در قرن گذشته است.
نمودار نسبت مرگ و میر بیماران مبتلاء به سرطان سینه پیشرفته در یک قرن پیش و در حال حاضر را نشان می‌دهد.

طب مکمل و سرطان

روش‌های جدید درمان سرطان نیازمند شیوه‌هایی غیر از روش‌های متداول درمانی است. این نیاز یکی از علت‌هایی است که چرا طب مکمل این قدر در کشورهای پیشرفته محبوبیت پیدا کرده است.
به طوری که گزارش شده حدود ۷۰ درصد از بیماران مبتلاء به سرطان از چندین روش مکمل درمانی نظیر طب سوزنی یا داروهای گیاهی چینی همراه با روش‌های رایج درمانی استفاده می‌کنند.
بیشتر این بیماران درباره‌ی استفاده از این شیوه‌ها به پزشک خود چیزی نمی‌گویند زیرا، بیشتر پزشکان ژاپنی اعتقادی به روش‌های درمانی مکمل ندارند.

استراتژی دکتر میزوکامی در درمان سرطان

اگر چه درمان سرطان‌های پیشرفته تنها با شیوه‌های طبیعی ایده آل است، با این وجود درمان این سرطان‌ها فقط با استفاده از روش‌های طبیعی بسیار مشکل است.
به سبب اینکه سرعت تکثیر سلول‌های سرطانی خیلی زیاد است، توقف رشد آنها توسط شیوه‌های طبیعی امکان پذیر نیست و در بیشتر موارد به درمان‌های رایج نیاز است تا تکثیر سلول‌های سرطانی کاهش پیدا کند.

نحوه استفاده از بره موم توسط دکتر اوسامو میزوکامی

او در این باره می‌گوید:
اولین چیزهایی که من درباره‌ی بره موم آموختم به ۲۰ سال پیش بر می‌گردد، موقعی که در آمریکا اقامت داشتم و به این فرآورده زنبور عسل علاقمند شدم.
بعد از آن من هر روز بره موم می‌خوردم و این باعث شد که از شر آنفولانزا خلاص شوم، بیماریی که اغلب به آن مبتلاء بودم.
پس از آن پدر پیر و ۷۳ ساله من ۱۶ سال پیش مبتلاء به سرطان پانکراس از نوع پیشرفته شد. من به او توصیه کردم برای درمان سرطانش بره موم بخورد. او از عصاره‌ی آبی بره موم مصرف می‌کرد.
یکسال بعد او مرد، اما هیچگونه درد یا علائم شدید نداشت. از آن زمان به بعد من دریافتم که بره موم می‌تواند بخش مؤثری از درمان سرطان باشد.

بره موم و سرطان

دکتر میزوکامی در این زمینه می‌گوید:
از زمان تجربه پدرم در استفاده از بره موم، من از بره موم بعنوان درمان مکمل برای بیش از ۵۰۰ بیمار مبتلا به سرطان پیشرفته استفاده کرده‌ام.

چرا از بره موم در درمان سرطان استفاده می‌شود؟

بیش از ۱۲۰۰ مقاله دانشگاهی در ارتباط با خواص بره موم از سراسر دنیا موجود است. هم اکنون این ماده نسبت به سایر مکمل‌ها بیشتر از جانب دانشمندان حمایت می‌شود. تحقیقات نشان داده که بره موم دارای خواص ضد سرطانی زیادی است.

اثرات ضد سرطانی بره موم

بره موم دارای خواص زیر است:

1.  تأثیر مستقیم ضد سرطانی
  2.  افزایش ایمنی
  3.  اثر آنتی اکسیدانی
  4. اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خون
  5.  اثر ضد التهابی
  6. اثرات ضد باکتریایی و ضد ویروسی
  7. اثر ترمیم بافت آسیب دیده
  8.  اثر محافظت از شیمی درمانی
  9. اثر محافظت از پرتو درمانی

تأثیر مستقیم ضد سرطانی بره موم

بره موم خیلی از عوامل مستقیم ضد سرطانی را داراست. در یک مطالعه اسید کافیئک موجود در بره موم تولید CD4، IL2، IL4 و اینترفرون گاما را در موش‌ها افزایش داد.
اسید کافئیک همچنین از پیشرفت (مفاستاز) سرطان به ریه موش‌های مبتلاء به سرطان سینه جلوگیری می‌کند. بره موم مرگ سلول‌های سرطان ملانوما را در آزمایشگاه باعث می‌شود.

تعدادی از مواد ضد سرطانی موجود در بره موم

اسید کافئیک – پینوسمبرین – گالانژین – کریسین-آرتیپلین C – پینوبانکسین – اسید سینامیک – تریست – اثر افزایش ایمنی(تقریباً همه بیماران سرطانی پس از چند سال ایمنی شان کاهش پیدا می‌کند.)

عسل مادر سرطان ,بره ,موم ,درمان ,درمانی ,ضد ,بره موم ,درمان سرطان ,به سرطان ,ضد سرطانی ,استفاده از ,درمان سرطان‌های پیشرفته ,تکثیر سلول‌های سرطانی ,کیفیت زندگی بیمارانمنبع

عسل را بهتر بشناسیم

عسل آویشن و درمان سرفه

پیشگیری از سرطان با استفاده از بره موم

عسل تک گل

ازکجا بفهمیم عسل طبیعی است؟

خواص درمانی عسل

مورچه های عسلی

مشخصات

آخرین جستجو ها

CNC آموزش عصر فان | سایت تفریحی ایکس ویژن در مورد پوست مو زیبایی صورت بیشتر بدانیم قم گیز فروشگاه معرفی اجناس تخفیف دونی رشته روابط عمومی انحراف جنسی دانلود فایل